NAPLNO PRIME - roční členství


NAPLNO PRIME - roční členství

CENA PRO VÁS:999 Kč
Úroveň:
Expedice:ihned
NAPLNO PRIME - roční členství

NAPLNO PRIME - roční členstvíPopis


JAKÉ VÝHODY ZÍSKÁTE TÍMTO ČLENSTVÍM?
Za jednu platbu služby naší podpory Vašeho studia s lektory, tedy členství NAPLNO, získáte zdarma až 10 současně běžících kurzů e-mailem dle Vašeho výběru v 41-ti jazycích.
Můžete si nechat zasílat například nová slovíčka a fráze, gramatická cvičení, poslechy, četbu, prostě cokoliv, co Vašemu studiu s lektorem přinese maximální podporu a podpoří dosažené výsledky. S námi bude Vaše studium opravdu NAPLNO. Denní zasílání Vás navíc naučí i pravidelnosti, což je základ úspěchu jazykového vzdělávání. 
Členství mohou využít studenti jakýchkoliv jazyků (nejen naší jazykové školy) a vybírat můžete také ze všech nabízených jazyků libovolně. Platíte pouze členství, nic víc. 
E-mailové kurzy spadající do členství jsou označeny v popisu kurzu. Po celou dobu členství můžete kurzy objednávat a vybírat. Současně Vám může běžet maximálně 10 kurzů e-mailem. Pokud chcete, aby s Vámi členství sdíleli další osoby, stačí si přikoupit program DUO.
Získáváte také možnost přímého stahování lekcí z osobního účtu na eDISKU nebo zaslání lekce v souboru přes SKYPE, ICQ, facebook nebo případně e-mailem. Všichni studenti v rámci členství mají také k dispozici 60 minut zdarma služby iBUDDY!

Srovnání všech forem členství NAPLNO

 

počet souběžné běžích kurzů

délka členství/ cena

průměrná cena na den

bonusy

PRIME - měsíční

maximálně 5 kurzů

1 měsíc/ 299,-Kč

necelých 10 Kč

15 minut iBUDDY

PRIME - roční

maximálně 10 kurzů

1 rok/ 999,-Kč

necelých 3 Kč

60 minut iBUDDY

EXCLUSIVE - měsíční

maximálně 15 kurzů

1 měsíc/ 599,-Kč

necelých 17 Kč

15 minut iBUDDY

EXCLUSIVE - roční

maximálně 30 kurzů

1 rok/ 2.999,-Kč

necelých 9 Kč

120 minut iBUDDY

VIP - roční

připravujeme 

připravujeme 

připravujeme  

připravujeme  

 

NAPLNO PRIME - roční členstvíSouvisející zboží


NAPLNO PRIME - roční členstvíDotaz na prodavače


Vaše jméno:
E-mail:
Telefon:
Dotaz:

Oddělení
KURZY PŘES SKYPE JAZYKOVÉ KURZY S LEKTOREM E-LEARNING ŽIVĚ S LEKTORY DOUČOVÁNÍ VŠECH PŘEDMĚTŮ POČÍTAČOVÉ KURZY POMATURITNÍ STUDIUM SLUŽBY NA TELEFONU SMS, WHATSAPP a E-MAIL KURZY PORAĎTE MI - nabídka pro Vás VYBERU SI SÁM KURZY V TEXTU E-MAILU ČLENSTVÍ NAPLNO Měsíční splátky Roční jednorázová platba Albánština Angličtina Arabština Běloruština Bosenština Bulharština Čínština Dánština Estonština Finština Francouzština Gruzínština Hebrejština Hindština Holandština Chorvatština Indonézština Italština Japonština Korejština Litevština Lotyština Maďarština Makedonština Němčina Norština Polština Portugalština Rumunština Ruština Řečtina Slovenština Srbština Slovinština Španělština Švédština Thajština Turečtina Ukrajinština Vietnamština SAMOSTUDIUM S UČEBNICÍ STUDIUM POSLECHEM STUDIUM VIDEEM DALŠÍ VZDĚLÁVÁNÍ DOPLŇKOVÉ SLUŽBY PROGRAM MEMOSTATION DALŠÍ SLUŽBY A ZBOŽÍ PRO FIREMNÍ ZÁKAZNÍKY DÁRKOVÉ POUKAZY SPECIÁLNÍ NABÍDKA