iSTUDY - 1.pomaturitní studium angličtiny přes Skype - zápisné


iSTUDY - 1.pomaturitní studium angličtiny přes Skype - zápisné

CENA PRO VÁS:349 Kč
Úroveň:
Expedice:ihned
iSTUDY - 1.pomaturitní studium angličtiny přes Skype - zápisné

iSTUDY - 1.pomaturitní studium angličtiny přes Skype - zápisnéPopis


charakteristika kurzu: skupinková výuka s lektorem živě přes Skype
jazyk: anglický
úroveň: všechny - seznam úrovní dle Evropského referenčního rámce zde
lektor: ano, český i zahraniční lektor dle úrovní
počet lekcí: min. 750 lekcí á 60 minut
délka kurzu: školní rok dle vyhlášky MŠMT
Kurz je zařazen do vyhlášky o pomaturitním vzdělávání Ministerstva školství ČR.
forma studia: přímo s lektorem přes Skype volání živě v reálném čase
četnost platby: na dané období jedna platba - minimální předplatné na 1 školní rok
technické požadavky: PC s internetem. K výuce užíváme program SKYPE. Více zde.
podmínky studia, návod objednávky a další časté dotazy zde
doplňky ke studiu zde

Detail kurzu:
Všem, kteří nemají čas docházet na pravidelnou formu výuky pomaturitního studia, nabízíme možnost online formy studia ve skupince max. 12-ti studentů online přes Skype a to v zázemí prestižní jazykové školy ENTER dle vyhlášky MŠMT ČR. Ale studium může využít kdokoliv se chce po jeden rok denně věnovat opravdu intenzivně angličtině. Jsme jediná jazyková škola, která Vám dává absolutní volnost a flexibilitu při Vašem studiu! Výuka probíhá ve všech úrovních na základě vstupního testu. Všechna výuka probíhá přes program SKYPE. V ceně je min. 750 lekcí v délce 60 minut. Výuka probíhá v dopolední i odpolední formě. Dopolední od 9:00 a odpolední od 16:00 hodin. V nabídce je také intenzivnější forma studia.

Toto je jen zápisné, kterým si místo v kurzu rezervujete. Jakmile si kurz rezervujete, budeme Vás kontaktovat s dalšími informacemi, vstupním testem a dohodneme další detaily Vašeho studia s námi. ZDE naleznete další detaily k této formě studia - kompletní ceny, rozvrhy a další. U všech registrovaných, kteří se dostanou na VŠ, garantujeme vrácení zápisného v plné výši. Samozřejmostí je zkušební lekce zdarma.

V rámci kurzu získáte zdarma také každý týden 12 lekcí e-learningu ANGLIČTINA ONLINE, které můžete vyčerpat naráz nebo rozdělit například 3 x týdně a využít tak možnost průběžné konzultace nebo online cvičení přímo s lektorem. Výuka e-learningu může probíhat denně od 6:00 do 24:00. Termíny s Vámi dohodneme na základě Vaší objednávky. Dále také každý týden eseje, které Vám zkontroluje náš lektor! A to není vše. Protože jako náš student získáte pro sebe zdarma po dobu Vašeho studia členství studia e-mailových kurzů ve více jak 41ti jazycích NAPLNO PRIME.

Potřebujete poradit, jak se efektivně učit? Potřebujete poradit s výběrem z naší nabídky? Neváhejte se na nás obrátit. Vaše spokojenost a Váš pokrok jsou naším cílem i odměnou. Kontaktujte nás zde.

iSTUDY - 1.pomaturitní studium angličtiny přes Skype - zápisnéDotaz na prodavače


Vaše jméno:
E-mail:
Telefon:
Dotaz:

Oddělení
KURZY PŘES SKYPE JAZYKOVÉ KURZY S LEKTOREM PORAĎTE MI - nabídka pro Vás VYBERU SI SÁM KURZY PŘES SKYPE Zkušební lekce Angličtina Individuální výuka Samostudium s podporou lektora Skupinková výuka Arabština a perština Francouzština Holandština Italština Japonština Němčina Norština Ruština Španělština Švédština Czech for Foreigners KURZY PŘES TELEFON DOUČOVÁNÍ PRO DĚTI CZECH FOR FOREIGNERS E-LEARNING ŽIVĚ S LEKTORY DOUČOVÁNÍ VŠECH PŘEDMĚTŮ POČÍTAČOVÉ KURZY POMATURITNÍ STUDIUM SLUŽBY NA TELEFONU SMS, WHATSAPP a E-MAIL KURZY PROGRAM MEMOSTATION DALŠÍ SLUŽBY A ZBOŽÍ PRO FIREMNÍ ZÁKAZNÍKY DÁRKOVÉ POUKAZY SPECIÁLNÍ NABÍDKA