E-LEARNING ŽIVĚ S LEKTORY

Oddělení E-LEARNING ŽIVĚ S LEKTORY obsahuje další pododdělení:
ANGLIČTINA ONLINENĚMČINA ONLINE
Seřazení: 

studiumONLINE.cz - 1.internetová jazyková škola » KURZY PŘES SKYPE » E-LEARNING ŽIVĚ S LEKTORYNaše novinky ANGLIČTINA ONLINE a NĚMČINA ONLINE Vám nabízí něco, co tu ještě nebylo. Nabízíme Vám jediný živý e-learning, tedy cvičení přímo s lektory! Zapomeňte na PC programy, CD-romy, offline cvičení, která opravuje jen počítač. Naše studium s lektory Vám dá možnost vysvětlení i rady přímo od lektorů. Lektoři pracují s databází více jak 10-ti tisíc cvičení a současně individuálně připravují další materiály dle Vašich požadavků. Od počítače a angličtiny se nebudete chtít odtrhnout! Vyzkoušejte si naši službu ZDE

Během výuky se střídají lektoři a nemáte tedy stále stejného lektora. Pokud chcete studovat pravidelně se stálým lektorem dle svého učebního plánu a rozvrhu lekcí, navštivte naše oddělení studia s lektory zde.
Potřebujete poradit, jak se efektivně učit? Potřebujete poradit s výběrem z naší nabídky? Neváhejte se na nás obrátit. Vaše spokojenost a Váš pokrok jsou naším cílem i odměnou. Kontaktujte nás zde.