JAZYKOVÉ KURZY S LEKTOREM

Oddělení JAZYKOVÉ KURZY S LEKTOREM obsahuje další pododdělení:
PORAĎTE MI - nabídka pro VásVYBERU SI SÁM
Seřazení: 

studiumONLINE.cz - 1.internetová jazyková škola » KURZY PŘES SKYPE » JAZYKOVÉ KURZY S LEKTOREMVítejte v sekci přímého studia s našimi lektory. Nabízíme Vám dvě formy tohoto studia. První je nejefektivnější forma studia a to přímé online lekce s našimi lektory individuálně nebo skupinkově přes komunikační programy SKYPE. Tato forma výuky plně nahrazuje klasickou výuku, neboť s lektorem komunikujete hlasově, můžete se i vidět přes web kameru, sdílíte interaktivní tabuli a navíc si můžete lekci i nahrát nebo vytisknout poznámky. Nejdůležitější je však úspora času! Již žádné dojíždění. Můžete studovat, odkudkoliv chcete, stačí Vám jen počítač a internetové připojení. Navíc se s Vaším lektorem můžete v rámci služby BUDDY spojit o krátkou radu či konzultaci i mimo Vaše lekce a tak dodat Vašemu studiu maximální tempo. Knížky a učebnice pro samouky pak už nebudete nikdy potřebovat. Zkušební lekci si objednáte ZDE. 

Druhou možností je studiu po telefonu, kde jakékoliv telefonní poplatky ať za volání nebo SMS jsou již v ceně kurzů, nehradíte nic navíc!.

NÁŠ TIP: Srovnání online a běžné docházkové výuky ZDE.

Víte, že naše jazyková škola jako jediná nabízí studium s lektory, kdykoliv chcete? Ano, svou lekci můžete mít dle objednávky opravdu kdykoliv 24 hodin a 7 dnů v týdnu. Podívejte se, jak je to snadné. Naše ukázkové video zde.