REKLAMA A SPONZORSTVÍ

Seřazení: 

studiumONLINE.cz - 1.internetová jazyková škola » PRO FIREMNÍ ZÁKAZNÍKY » REKLAMA A SPONZORSTVÍChcete podpořit jazykové vzdělávání a také navíc jako firma zviditelnit Vaše podnikání neotřelým způsobem? Nebo chcete odměnit své zákazníky nebo partnery či zaměstnance originálním dárkem? Nabízíme Vám možnost sponzorování našich jazykových kurzů. Stačí si vybrat jazyk, formu a obsah kurzů a zbytek nechat již na nás.

Co pro Vás připravíme?
1. Nachystáme Vám originální, poutavý a jedinečný kurz na Vámi udané téma k podpoře povědomí o Vaší značce nebo segmentu trhu, ve kterém podnikáte. Například kurz angličtiny pro oblast cestování pro cestovní kancelář.
2. Zajistíme plně veškerou organizaci se zasíláním lekcí Vašim klientům a potřebný servis. Nestaráte se o žádné technické záležitosti.
3. Kurzy můžeme nabídnout s patřičnou propagací na našem serveru zdarma široké veřejnosti, případně jen Vašim klientům. nebo Vám na kurzy uděláme speciální dárkové šeky, které předáte jen těm, kterým budete chtít, a opět zbytek agendy již zařídíme my v rámci našeho servisu. Samozřejmě můžete informaci o kurzu inzerovat i na Vašem webu či Vašimi propagačními cestami.
4. Vy od nás dostanete podrobný přehled o využití kurzu, studiu Vašich studentů a také kopii kurzu.
5. Ke kurzu jsme schopni zajisti i případnou PR podporu, hypertextovou reklamu, soutěže a články nejen na našem webu.
6. Účastníci kurzu na jeho konci obdrží certifikát o absolvování, opět včetně Vaší propagace dle Vašich požadavků.

Naše možnosti jsou prakticky neomezené, od jednoduchých slovíček a frází do e-mailu, SMS nebo MMS lekce, přes překladové a poslechové lekce až po e-learningy. Utvoříme Vám nový kurz nebo si můžete zvolit jakýkoliv z naší nabídky a bude Váš. Pokud máte o službu zájem, napište nám na studiumonline@ienter.cz a my Vás kontaktujeme a připravíme  pro Vás nabídku šitou na míru právě pro Vás. Nabízíme též produkci naší řady audio učebnic Aktivuj svou angličtinu Cestování a Cestujeme autem ve Vašich firemních barvách. Rádi Vám sdělíme více.