ZKUŠEBNÍ LEKCE A SEZNÁMENÍ SE SKYPEM


ZKUŠEBNÍ LEKCE A SEZNÁMENÍ SE SKYPEM

CENA PRO VÁS:0 Kč
Úroveň:
Expedice:jazykový kurz - ihned
ZKUŠEBNÍ LEKCE A SEZNÁMENÍ SE SKYPEM

ZKUŠEBNÍ LEKCE A SEZNÁMENÍ SE SKYPEMPopis


Vyzkoušejte si výuku s lektorem online, která plně nahrazuje docházení do jazykové školy... zkušební lekce trvá cca 30 minut a seznámí Vás se všemi možnostmi studia online po SKYPU. Pokud nemáte SKYPE, nainstalujte si jej dle pokynů ZDE. Během objednávky nám připište do Zprávy pro prodejce Vaše Skype jméno a čas seznamovací lekce, který by Vám vyhovoval. K dispozici máte čas denně od 7:00 do 22:00.  Dále nám připište, jaký jazyk a v jaké úrovni studujete.

Potřebujete poradit, jak se efektivně učit?
Potřebujete poradit s výběrem z naší nabídky? Neváhejte se na nás obrátit. Vaše spokojenost a Váš pokrok jsou naším cílem i odměnou. Kontaktujte nás zde.

ZKUŠEBNÍ LEKCE A SEZNÁMENÍ SE SKYPEMPřiložené soubory


ZKUŠEBNÍ LEKCE A SEZNÁMENÍ SE SKYPEMDotaz na prodavače


Vaše jméno:
E-mail:
Telefon:
Dotaz:

Oddělení
KURZY PŘES SKYPE JAZYKOVÉ KURZY S LEKTOREM PORAĎTE MI - nabídka pro Vás VYBERU SI SÁM KURZY PŘES SKYPE Zkušební lekce Angličtina Arabština a perština Francouzština Holandština Italština Japonština Němčina Norština Ruština Španělština Švédština Czech for Foreigners KURZY PŘES TELEFON DOUČOVÁNÍ PRO DĚTI CZECH FOR FOREIGNERS E-LEARNING ŽIVĚ S LEKTORY DOUČOVÁNÍ VŠECH PŘEDMĚTŮ POČÍTAČOVÉ KURZY POMATURITNÍ STUDIUM SLUŽBY NA TELEFONU SMS, WHATSAPP a E-MAIL KURZY PROGRAM MEMOSTATION DALŠÍ SLUŽBY A ZBOŽÍ PRO FIREMNÍ ZÁKAZNÍKY DÁRKOVÉ POUKAZY SPECIÁLNÍ NABÍDKA
Alternativy