PORAĎTE MI - nabídka pro Vás

Seřazení: 

studiumONLINE.cz - 1.internetová jazyková škola » SMS, WHATSAPP a E-MAIL KURZY » PORAĎTE MI - nabídka pro VásNevíte si rady? Je naše nabídka natolik bohatá a zajímavá, že se v ní ztrácíte? Nebo nevíte, co přesně Vaše studium potřebuje? Chcete efektivní výsledky a někoho, kdo Vám s tím vším poradí?
Od toho jsme zde. Zcela zdarma a nezávazně Vás z daného jazyka vyzkoušíme a zašleme naše doporučení na formu Vašeho jazykového vzdělávání. Zašleme i ukázkové lekce a další podklady, abyste se mohl/a správně rozhodnout, jak na jazyky. A my budeme rádi, když se pak rozhodnete učit se a naučit právě s námi.

JAK NA TO? Zašlete nám na e-mail studiumonline@ienter.cz Vaši představu, dosavadní zkušenosti, potřeby, cokoliv, co Vás ve věci jazykového vzdělávání zajímá, tíží, cokoliv potřebujete dosáhnout atd...Napište Vaše dobré i špatné zkušenosti, co Vám vyhovovalo, co naopak ne...Čím více informací nám o Vašem dosavadním studiu sdělíte, tím efektivněji Vám budeme moci pomoci a poradit. Naši zkušení pedagogové si s tím vším již poradí a zdarma a nezávazně nabídnou řešení.