STUDIUM POSLECHEM

Oddělení STUDIUM POSLECHEM obsahuje další pododdělení:
PROCVIČOVÁNÍ POSLECHŮSPECIAL ENGLISH - HLAS AMERIKY
GRAMATIKA A SLOVÍČKA POSLECHEMKURZY PÍSNIČEK
AUDIO UČEBNICE NA CDAUDIO UČEBNICE V MP3
Seřazení: 

studiumONLINE.cz - 1.internetová jazyková škola » SMS, WHATSAPP a E-MAIL KURZY » VYBERU SI SÁM » STUDIUM POSLECHEMVítejte v oddělení studia jazyků poslechem. Zde Vám nabízíme možnost zdokonalení se především v angličtině formou pravidelných poslechů. K práci s těmito lekcemi Vám stačí jakýkoliv mp3 přehrávač, lekce si můžete stáhnout do Vašeho mobilního telefonu či počítače a pracovat s nimi offline kdykoliv a kdekoliv chcete.
Nabízíme denní e-mailové lekce v několika jazycích v mp3 ve formě audio slovníčku nebo poslechu dialogů s přepisem a překladem textu, týdenní lekce s vysíláním Rádia Hlas Ameriky v mp3 s přepisem a překladem. Dále nabízíme naše poslechové materiály také na audio CD - Aktivuj svou angličtinu, Anglické poslechy efektivně nebo Hlas Ameriky efektivně. Všechny CD můžete zakoupit také ve formě FD - Fast Download, což je mp3 forma přímo do počítače. Pokud si zakoupíte klasické CD, obdržíte FD podobu zdarma.
V neposlední řadě pak naši novinku audio kurzy SOS, kdy se učíte gramatiku a slovní zásobu poslechem našich lektorů.
Pokud máte jakýkoliv dotaz či přání, obraťte se na nás pomocí naší bohaté online zákaznické podpory ZDE.

Oddělení
KURZY PŘES SKYPE JAZYKOVÉ KURZY S LEKTOREM E-LEARNING ŽIVĚ S LEKTORY DOUČOVÁNÍ VŠECH PŘEDMĚTŮ POČÍTAČOVÉ KURZY POMATURITNÍ STUDIUM SLUŽBY NA TELEFONU SMS, WHATSAPP a E-MAIL KURZY PORAĎTE MI - nabídka pro Vás VYBERU SI SÁM KURZY V TEXTU E-MAILU SAMOSTUDIUM S UČEBNICÍ STUDIUM POSLECHEM PROCVIČOVÁNÍ POSLECHŮ SPECIAL ENGLISH - HLAS AMERIKY GRAMATIKA A SLOVÍČKA POSLECHEM KURZY PÍSNIČEK AUDIO UČEBNICE NA CD AUDIO UČEBNICE V MP3 STUDIUM VIDEEM DALŠÍ VZDĚLÁVÁNÍ DOPLŇKOVÉ SLUŽBY PROGRAM MEMOSTATION DALŠÍ SLUŽBY A ZBOŽÍ PRO FIREMNÍ ZÁKAZNÍKY DÁRKOVÉ POUKAZY SPECIÁLNÍ NABÍDKA