Jak vybrat správný kurz

Nabídka produktů je rozdělena nejen dle pravidel Evropského referenčního rámce, ale je také graficky upravena tak, aby bylo hned jasné, jaký prvek daného jazyka budete procvičovat. Orientujte se tedy dle spodního proužku v obrázku každého "zboží" a to dle rozpisu ZDE

Jak vybrat správně?
1) Dejte si cíl, co chcete v daném jazyce dosáhnout či zlepšit. Můžete se zaměřit na denní překlady vět, na procvičování gramatiky, poslechů, frázových sloves apod.
Využít můžete i náš jednoduchý obrázkový návod, jak vybrat správnou formu studia.
2) Určete si, kolik času a peněz chcete studiu věnovat. Jestli Vám stačí pravidelné SMS lekce nebo rovnou studium s lektory.
3) Zvolte správnou formu výuky. Bez mobilu nemůžete využívat SMS lekce apod.

NÁŠ TIP: Nezapomeňte, že nejvíce práce a nejvíce pokroku dosáhnete jen při studium s lektory. Přes doplňkové matriály e-mailem se aktivní cizí jazyk naučit opravdu nedá. Rádi Vám s výběrem poradíme. Obraťte se na nás na našem e-mailu studiumONLINE@ienter.cz.  

Všechny naše lekce jsou postaveny na těchto principech:
- zaměřují se na všechny složky jazyka  - poslech, gramatika, slovní zásoba, čtení i psaní
- jsou jednoduché na technické zázemí a požadavky
- využívají častou periodicitu, aby student získal adekvátní pokrok kontinuálně
- ke všem lekcím se můžete kdykoli vracet

Zde rychlý rozcestník dle forem studia s námi:

    

Naším cílem je doplnit Vaše stávající studium, zautomatizovat dovednosti a schopnosti v daném jazyce. V případě potřeby nás stačí kontaktovat ZDE, napsat nám na e-mail studiumonline@ienter.cz Vaši představu a nechat si od nás poradit a doporučit.