Projekt ÁČKO

Přicházíme se zbrusu novým projektem - Áčkem. Jedná se o další krok v našem rozsáhlém ENTER FAIR SHARE programu. Tentokrát se zaměřujeme na děti jakéhokoliv věku.

Pro koho je Áčko?
Áčko je vždy jakýmsi výběrem, úspěchem, volbou nebo také spojovacím prostředkem. A to vše v sobě zahrnuje náš program Áčko. Jde o program podpory studia cizích jazyků. Děti od nás výuku díky svým novým sponzorům a našemu portálu získají zcela zdarma. Máte doma dítě, které by se rádo učilo, ale prostředků se nedostává? Chcete mu nabídnout něco víc? Nebo jste celá skupina, dětský domov či třída dětí? Napište nám na studiumonline@ienter.cz. Rádi Vám pomůžeme mecenáše pro Vaše studium najít a sami přispějeme nemalým dílem.  

Jak se mohu zapojit aktivně?
Zcela nejjednodušší je nám doporučit jak nějakého studenta z řad dětí, kteří o studium mají zájem, nebo naopak mecenáše, který má chuť děti sponzorovat.
Pokud jste tím sponzorem Vy nebo Vaše firma, napište nám na studiumoline@ienter.cz a zbytek již zařídíme my. Objednat si můžete také dárkové charitativní šeky ZDE, za které od nás dostanete jazykové kurzy zdarma i vy.

Co nabídneme my?
1. Pro děti se zájmem o studium společně zajistíme studium zdarma. My totiž Váš dar navýšíme o stejnou částku od nás zdarma.
2. Pro sponzora kurzu pravidelný report o studiu studenta a výsledcích. Pro studenta po absolvování kurzu pak certifikát s Vaším jménem nebo firemním logem.
3. Samozřejmostí je možnost daňového odpisu pro Vás. My ale takto dar uplatňovat nehodláme.

A pozor! Studenti musí své povinnosti plnit, jinak jsou ze studia vyloučeni, a Váš sponzorský příspěvek využije jiné dítě s opravdovým zájmem o jazyky. Chcete do toho jít s námi? Těšíme se na Vaše e-maily ať už chcete studovat či sponzorovat náš program Áčko.

Děkujeme společnosti PROMOTRANS, jmenovitě pak váženému panu Marešovi, za podporu našeho programu Áčko, díky kterému jsme společně s Vámi nasbírali více jak 40 tisíc na podporu jazykové vzdělávání dětí z dětského domova na Praze 9.