Jaké jsou podmínky studia?

Jaké jsou podmínky studia na našem portálu?

A/
Studium s lektorem
Ke studiu potřebujete program SKYPE, který náš portál technicky neposkytuje, jde o službu zdarma daného poskytovatele. Ten také ručí za kvalitu přenosu a další technické otázky. Z naší strany zajistíme jen to hlavní a to je lektor k dispozici na naší straně programu. Využíváme vysokorychlostní připojení internetu, proto je přenos od nás zcela bezproblémový.
Předplatné našich služeb a studia je platné vždy 1 rok od přijetí objednávky.
Pokud se z lekce omluvíte později než do 18:00 dne předcházejícího dni Vaší lekce, lekce Vám bez náhrady propadá.
V případě výpadku internetu Vám bude lekce poskytnuta telefonicky nebo po dohodě přesunuta na jiný termín.

B/
Studium bez lektora
Náš portál není technickým poskytovatelem e-mailových účtů. S technickými problémy je třeba se obracet na jednotlivé poskytovatele, např. seznam.cz, yahoo.com apod. Vždy pamatujte, že je třeba mít dostatečně velkou kapacitu Vaší schránky a pravidelně ji také promazávat.
Protože jsou naše lekce rozesílány hromadně, doporučujeme náš e-mail zařadit na tzv. bílou listinu, případně si kontrolovat SPAM koš.
Pokud Vám lekce nedorazí do 24 hodin od jejího data vydání, využijte bez zbytečného otálení zdarma službu dosílky ZDE
Zákazníci NAPLNO mohou své lekce získávat přímo online přes Skype či osobní účet eDISKU.

Náš portál nemůže nést zodpovědnost ani nijak zohledňovat Váš špatný výběr kurzu, jeho úrovně nebo času. Z toho důvodu doporučujeme se s nabídkou detailně seznámit předem a pečlivě vybrat.Většina kurzů e-mailem má u sebe vzorovou lekci, případně si službu můžete vyzkoušet zdarma v rámci naší nabídky. 

C/
SMS a MMS služby
Při zasílání lekcí MMS nebo SMS obdržíte kopii zprávy na Váš e-mail. Lekce není možné znovu zaslat SMS nebo MMS. Pokud by Vám nedorazila na mobil, bude Vám doslána e-mailem, zde opět využijte klasickou dosílku.    
    
D/
eDISK.cz
Technickou podporu služby poskytuje portál eDISK.cz ZDE

F/
Poskytovatel si vyhrazuje
právo na změnu obsahu, délky, formy i celého konceptu daného kurzu, případně i právo na jeho zrušení.

G/
Aktivace služeb probíhá
u placených služeb nejpozději do 30-ti dnů od úhrady objednávky, čímž se rozumí připsání částky na náš účet. U služeb zdarma nebo služeb s podporou charity pak do 60-ti dnů od objednávky dle vytíženosti portálu.
 
H/
Zákazník je povinen sledovat důležité oznámení ke svému studiu a kurzům a změny na našem webu a to především na naši nástěnce pro studenty ZDE
  
I/
Pokud dojde ze strany poskytovatele i pouze k důvodnému podezření nebo prokázání zneužívání a dalšího nelegálního šíření materiálů z lekcí nebo kurzů bez písemného svolení naší společnosti, bude takto poskytovaná služba okamžitě bez náhrady zastavena.

V případě jakýchkoliv nejasností či přání se na nás neprodleně obraťte ZDE.