PROČ SE UČIT ONLINE?

Zvažujete, zda a proč se učit jazyky po internetu nebo po telefonu? Že máte raději starý systém docházky lektora k Vám nebo do jazykové školy? Bojíte se nových technologií nebo máte strach, že Vám bude chybět osobní kontakt s učitelem?  Vězte, že to vše jsou předsudky a výhody studia online nebo po telefonu zjistí každý student hned po první lekci. Pokusili jsme se zde shrnout ty největší rozdíly a výhody studia moderní tedy online formou. Studovat online je totiž nejen výhodné, ale přináší i více možností a tak i výsledků. 

ÚSPORA ČASU - do lekce nemusíte nikam dojíždět, ani se stresovat pozdními příchody sebe nebo lektora. Nemusíte čekat na spolužáky ve skupině a ani se omezovat ve studiu, pokud jste zrovna na služební cestě nebo cestujete po světě. Online škola je s Vámi totiž vždy a všude, kde je internet. Pokud do běžné jazykové školy docházíte například 2 krát týdně, ztrácíte minimálně 96 hodin života ročně! To jsou 4 celé dny! Nemyslíte, že se dají využít mnohem lépe než stresujícím dobíháním na lekce?
 

POHODLÍ  - s online lekcemi nebo lekcemi po telefonu se můžete učit v prostředí, které je pro Vás nejpříjemnější nebo zrovna nejvhodnější. A to opravdu kdykoliv a kdekoliv. Díky přenosným notebookům a bezdrátovým sítím internetu je toto studium dostupné prakticky všude a vždy. Naši studenti se s námi učí například z kanceláří, z kuchyní, zahrad, postelí.....z auta, pokud přejíždějí na služebních cestách atd....Žádná kamenná jazyková škola Vám toto neumožní. 
 

ÚSPORA PENĚZ - díky úspoře času, šetříte samozřejmě i své peníze. Ale i my jako jazyková škola Vám můžeme nabídnout lepší ceny, protože nemusíme platit kamenné učebny, které 1/3 školního roku musí pokrýt tržby z času, kdy běží většina kurzů. Takže jinými slovy ostatní studenti musí pak dotovat chod ve zbytku roku.To online nemusíte! A i pokud to vezmeme z praktického pohledu. Pokud pojedete na svou lekci například pražskou MHD, jedna jízda Vás bude stát 32 Kč. Při dvou lekcích týdně je to 128,- Kč, ale ročně již neuvěřitelných 6144,-Kč!   

FLEXIBILITA A ŽÁDNÉ ZMEŠKANÉ LEKCE - online studium Vám navíc nabízí absolutní flexibilitu. Žádná jazyková škola pro Vás nemůže mít otevřeno 24 hodin denně. Online škola ano. Vedle toho Vám my na studiumonline.cz nabízíme kurzy FLEXI, což jsou skupinkové kurzy s klouzavým časem, přesně dle Vašich představ. A pokud se lekce přesto nemůžete zúčastnit, dostanete od nás záznam této lekce a snadno si ji pustíte kdykoliv potřebujete. Jinými slovy konec zmeškaných lekcí! Určitě znáte ten pocit, kdy přijdete o jednu dvě lekce a pak se Vám do školy již nechce. U online studia se Vám to nikdy nestane.
 

INTERAKCE -  díky přímé online nebo telefonické komunikaci je Vám lektor neustále nablízku. Můžete se jej díky online konzultacím nebo studijní službě BUDDY kdykoliv na cokoliv zeptat. Poradit se. Žádná jazyková škola Vám svého lektora mimo čas lekcí neposkytne. Díky studijní skupině jste navíc v kontaktu se svými spolužáky z celého světa pomocí facebooku nebo společných akcích, které pro Vás online škola pořádá. Díky online výuce nalézají naši studenti mnoho přátel po celém světě.
 

Toto je jen několik výhod, které na online výuce vidíme a které i naši jazykovou školu vedly k upřednostňování této formy studia. Ale každý z Vás si může najít celou řadu dalších výhod. Určitě všichni z menších měst nemusí řešit dojíždění do škol, hledání lektorů a mnoho dalšího. Online studium bourá všechny bariéry, nezná hranice a žádná omezení. Navíc Vám nabízí vše, co běžná výuka. A co je nejlepší, než si to vyzkoušet na vlastní kůži....Můžete tak učinit zdarma ZDE