SLEVOVÉ KARTY

Máte rádi slevy? Určitě. A my Vám je nabízíme. Pokud máte kartu ISIC, ITIC, ALIVE, SCHOLAR, SPHERE nebo InStyle, stačí nám napsat na náš e-mail studiumonline@ienter.cz číslo Vaší karty (případně celou kartu nascanovat nebo vyfotit) a Vaše uživatelské jméno u nás. Pokud jej nemáte, stačí se zaregistrovat ZDE. My Vás pak automaticky přeřadíme do cenové skupiny EXCLUSIVE, kde máte nejen jednorázovou slevu 20% na naši nabídku studia, ale kdykoliv se přihlásíte na naše stránky pod svým uživatelským jménem, ceny se automaticky výhodněji přepočítají. Navíc připravujeme celoročně výhody a dárky právě jen pro držitele vybraných karet.
Karta je pro Vás současně vstupenkou na různé speciální kurzy a akce, které pořádáme celoročně. Při uplatnění slevy ztrácíte nárok na případný dárek zdarma v rámci běžících promo akcí, pokud není rozhodnuto jinak.

Slevy jsou poskytovány celoročně. Navíc získáte zdarma členství v našem věrnostním programu. V případě jakýchkoliv dotazů a nejasností se na nás neváhejte obrátit. 

Naše společnost je evidována u úřadu na ochranu osobních údajů a tak jsou Vaše data u nás v bezpečí. Více ZDE.

 

 

  

Nezapomeňte, že v rámci našeho portálu můžete platit i prakticky všemi známými firemními šeky a kupony.
Kompletní přehled naleznete ZDE.