VĚRNOSTNÍ SYSTÉM

Vítejte v sekci Věrnostního systému klubu pro Vás, naše studenty, které si hýčkáme a máme rádi, a Vy máte rádi studiumONLINE.cz.  Vedle služby KOMPLET pro studenty s našimi lektory po Skypu nebo telefonu pro Vás pravidelně připravujeme dárky, výhody, slevy a mnoho dalšího. Vybere si opravdu každý a to, co potřebuje nebo chce.
Jak náš klub funguje? Každý registrovaný zákazník každou svou objednávkou sbírá body - kredity. Za každých 100,-Kč své objednávky získáváte 1 Kč zpět v podobě 1 kreditu. Kredity sledujete online na našem webu ve Věrnostním systému. Své kredity může kdykoliv použít k nákupu vybraných kurzů, zboží, lístků za kulturou nebo je proměnit ve skutečné peníze ve formě dárkových šeků pro sebe či své blízké na veškerou naši nabídku studia. Poskytnutá sleva, dárky a výhody odpovídají minimální slevě 10% z Vaší objednávky. Do budoucna připravujeme slevovou kartičku a výhody u dalších obchodních partnerů,. Věrnost se u nás opravdu vyplácí!
Jedinou podmínkou účasti ve Věrnostním systému - jazykovém klubu je být registrovaným zákazníkem a všechny své objednávky činit pod svým účtem dle registrace.  Pokud si své údaje nepamatujete, stačí si je nechat zaslat zde.

Stav svého účtu v rámci Věrnostního systému
sledujete po přihlášení do stránek v Zákaznickém menu: