VOX POPULI - Zákazníci o nás

Přečtěte si zde feedback našich studentů z velké ankety z dubna 2010. Z dalších mnoha e-mailů a zpráv, které od Vás dostáváme, kdy hodnotíte Vaše studium s námi, jsme si vybrali jeden příběh studentky, která k nám přišla, protože se chtěla naučit jazyk své oblíbené skupiny Beatles. O své zkušenosti se studiem angličtiny s naší online školou se v listopadu 2009 podělila paní Růžena D. 
Poslechněte si její příběh
ZDE
A pro porovnání pokroku této studentky zařazujeme i její aktuální výsledek pokrokového testu, kdy v únoru 2010 dosáhla úrovně Intermediate, v některých částech testu i vyšší! A to u nás v létě 2008 začala s prakticky nulovou znalostí. Výsledek testu naleznete zde. Blahopřejeme k dosaženému studijnímu výsledku. Test naší partnerské školy Kaplan si můžete udělat online zde.

Dopisy od této naší zákaznice - studentky online face2face kurzu angličtiny s lektorem a dalších e-mailových kurzů angličtiny, které nám za své studium zaslala:

Dobrý den paní Trnková,
děkuji za evidenci lekcí.  Co se lekcí týče, jsem spokojená, protože lektor reaguje na mé potřeby rychleji, nežli já bych se stačila vyjádřit. Ani si nedovedu představit, že bychom spadli do stereotypu. Je vyvíjen přiměřený tlak, který mě žene dopředu a nedovolí stát na místě. Někdy je to hodně náročné a času na samostatné učení je opravdu málo. Na druhou stranu lektor pozná, kdy je třeba na malý odpočinek a lekci zpříjemní například hezkou písničkou.
Letos jsem při své návštěvě Anglie zaznamenala opravdu pokrok, pokud to mohu srovnat se svým loňským pobytem. Ani jednou jsem nepožádala někoho druhého aby za mne cokoliv vyřídil. Do všeho jsem šla sama a to bez větších problémů. A naopak co se porozumění týče, byla jsem lepší nežli kamarádka, kterou jsem vždy obdivovala jak je dobrá. Pro mně to byla ta nejlepší odměna za čas, který jsem učení věnovala. Myslím, že by byl spokojený i pan lektor, kterému bych tímto ráda poděkovala. Nic mi neodpustí, je důsledný a to na mne nejspíš platí ze všeho nejvíc. Takže opravdu velký dík pro pana lektora. Zaslouží si to, protože dost často je to pro něj hodně náročné :-), ale jak ho znám, i pro něj je odměnou jakýkoliv pokrok studenta, kterého učí.
A poslední věc, kterou bych ráda zmínila jsou webové stránky. Studuji s Vámi již třetí rok a celou tu dobu sleduji jejich vývoj. Neustále se tam něco děje a to mě láká se tam vracet, sledovat novinky, nápadité bannery a vše co s tím souvisí. Různé akce, soutěže nebo výhody pro registrované studenty. Je toho opravdu hodně a nic se nestačí okoukat. Stránky jsou přehledné a může si tam vybrat i ten nejnáročnější zákazník.
přeji Vám hodně nových, spokojených studentů
Růžena D, 1.10.2010Dobrý den paní Trnková,
děkuji za přání a dovolte, abych i já poděkovala Vám, ale i celému kolektivu studiumonline.cz, za perfektní práci, kterou odvádíte a za péči, kterou svým studentům dáváte. Za 1 a půl roku, který u vás studuji, mohu posoudit, jak veliký kus práce jste udělali, a to ve všech směrech. Ať se to týká nabídky kurzů, grafiky, zajímavých doplňků nebo spousty nápadů, kterými nám studium zpříjemňujete, a to třeba i bez nároku na jakoukoliv odměnu. Nechť je Vám  všem odměnou alespoň moje upřímné poděkování.
Přeji Vám veselé Vánoce a do roku 2010 hodně zdraví a spokojenosti a třeba i trochu toho štěstíčka.
Růžena D., 21.12.2009Dobrý den,
když jsem před půl rokem narazila na Váš portál a přihlásila jsem se ke studiu, sama jsem netušila, že tak dlouho vydržím. Prostě jsem to chtěla jen zkusit. A dnes si ani nedovedu představit, že bych Vás neměla.....A hlavně,  Váš portál se nestačí okoukat. Téměř každý den je tam něco nového! Prostě se nezaseknete na něčem co funguje, ale jdete stále dopředu.
No jo, ale co chudák člověk, když se mu pak líbí všechno a on si musí vybrat jen něco! To je pak opravdu těžké…..Mějte slitování.
Celému týmu chci  poděkovat za všechny proměny a novinky které jsou fakt dobré,  ale hlavně chci poděkovat svému lektorovi panu Žaludovi, který mě neučí jen angličtinu, ale také přístup k ní. Naučil mě totiž, že výuka nemusí být nutně jenom tlak k tomu, abychom něco uměli, ale výuka může být také zábava
Všem přeji  veselé Vánoce a do příštího roku hodně  spokojených studentů, ale také hodně nových nápadů, na které se už moc těším!"
Růžena D., Praha, 20.12.2008
 


a její první e-mail:

"Dobrý den, od chvíle, kdy jsem se rozhodla zapsat se do Vašeho kurzu mě provázelo docela dost mých osobních problémů, které byly z Vaší strany brány s pochopením a tolerancí za což Vám velice děkuji.
Co se týče výuky jsem teprve na začátku, ale už teď vím, že lektor přesně odhalí slabiny, na které se zaměří a nic neodpustí....:) Výhoda je také v tom, že nikoho nezdržuji, ale ani mne nikdo nebrzdí v tempu. To si určuji sama svou schopností nebo neschopností přijmout něco nového a umět to také použít.
V neposlední řadě je mi lektor oporou. Když něco  nejde, nepřijde do sluchátek výčitka, ale  určitě to bude něco povzbuzujícího. Ještě nedávno bych trvala na učebnici, ale teď si nejsem jistá, jestli je vůbec potřeba.
Ve Vašich kurzech si může vybrat každý.Podle zájmu nebo podle úrovně znalostí.  Ať je to poslech, překlad, recepty nebo třeba písničky..... Pro mne jako začátečníka jsou některé věci ještě dost těžké, ale uložím si je na pozdější dobu a určitě se k nim vrátím. U Vás to není jen o učení, ale také o zábavě a to jsem nikde jinde nenašla. A to byl důvod, proč jsem se rozhodla zkusit to tady. Jak jsem již řekla, jsem teprve na začátku a pokud mě napadne něco, co by jste měli vědět, určitě Vám to řeknu, nebo napíšu.
Přeji hodně úspěchů, nápadů a hlavně stále víc spokojených studentů !"
Růžena D., Praha, 22.7.2008

A za naši jazykovou školu jen dodáváme Děkujeme!
Děkujeme ale všem našim ostatním zákazníkům i návštěvníkům portálu za slova chvály. Hodnotíte náš portál jako přehledný, zábavný, rostoucí, skvělý, naučný, nepřekonatelný, neotřelý, účinný, komplexní, praktický...
DALŠÍ NAŠE HODNOCENÍ VÁMI, NAŠIMI STUDENTY NALEZNETE ZDE