Vyzkoušejte si....poradíme Vám

Chcete se začít učit jazyky nebo konečně zefektivnit Vaše studium? Čas je Váš nepřítel? Nabízíme Vám naše služby, které jsou maximálně flexibilní, protože naši lektoři Vás učí flexibilně nonstop, tedy 24 hodin denně 7 dnů v týdnů.
Chceme, abyste byli maximálně spokojeni s naším servisem i Vaším pokrokem při studiu. Moc dobře  si uvědomujeme, že je to práce na obou stranách. 
Velmi důležitý je správný výběr formy studia, obsahu lekcí a tempa. Nespěchejte tedy s výběrem, poraďte se s námi.
 
Chcete se začít učit efektivně?
Zcela zdarma i nezávazně Vám:
1/ Provedeme audit Vašich znalostí a dosavadního studia.
2/ Zjistíme, jaký typ studia Vám nejlépe vyhovuje. A to i zasláním ukázkových lekcí nebo poskytnutím zkušební lekce s lektorem ZDE.
3/ Vypracujeme návrh Vašeho budoucího studia.
    
JAK NA TO? Zašlete nám na e-mail studiumonline@ienter.cz Vaši představu, dosavadní zkušenosti, potřeby, cokoliv, co Vás ve věci jazykového vzdělávání zajímá, tíží, cokoliv potřebujete dosáhnout atd...Napište Vaše dobré i špatné zkušenosti, co Vám vyhovovalo, co naopak ne...Čím více informací nám o Vašem dosavadním studiu sdělíte, tím efektivněji Vám budeme moci pomoci a poradit. Naši zkušení pedagogové si s tím vším již poradí a zdarma a nezávazně nabídnou řešení. Nezapomeňte také připojit Vaše časové a finanční možnosti.