Jak studovat na maximum?

Studujte s naší jazykovou školou na maximum. Připravili jsme pro Vás několik rad a tipů, jak na to:

1. Důležitý je výběr formy studia
Úplně prvotním krokem je vybrat správný kurz a formu studia. Na našem portálu můžete studovat přímo s lektorem, nebo sami v e-learningu, v e-mailových lekcích, SMS a MMS lekcích apod. Více k výběru lekcí naleznete zde.

2. Jak s lekcemi
E-mailové lekce si můžete buď stáhnout do PC a kdykoliv se k nim vracet, nebo si je vytisknout a archivovat jako knihu, nebo používat v přenosném zařízen na čtení PDF knih - více zde. U audio lekcí doporučujeme přehrát poslechy do mp3 přehrávače a poslouchat denně alespoň chvíli například při cestě metrem do práce apod.

3. Pomocné programy
Všichni naši studenti s lektory přes Skype nebo po telefonu mají k dispozici zákaznický komplet služeb KOMPLET.
Nejdůležitějším pomocným programem pro Vaše studium slovní zásoby je program MEMOSTATION. Do programu si zadávejte nová slovíčka, fráze, věty a neustále se k nim vracejte. Více o programu zde.

4. Jak se přinutit
Nejlepší cestou k úspěchu při studiu cizího jazyka je pravidelnost. Takže raději méně a často a pravidelně. Zde je dobrou metodou například forma studia SMS a MMS lekcemi, která Vám chtě nechtě zapípá na mobil, ať děláte cokoli. A nejlepší je najít si oblast, která Vás v daném jazyce zajímá a tím i motivuje. Například oblíbené video nebo písničky. Náš portál nabízí hned několik videokurzů a studium s písničkami. V neposlední řadě může Vaší motivací a každodenním kontaktem být četba. Nabízíme jak jazykovou knihovnu, tak online časopis i lekce zaměřené na zajímavé čtení - více info zde.

5. Jak na problémy a nejasnosti
Je Vám cokoliv v lekcích nejasné a potřebujete radu, pomoc nebo prostě bič nad Vaším studiem? Pak je zde celodenní kontakt s našimi lektory ve formě služby iBUDDY - více info zde.

Velice rádi Vám poradíme s Vaším studiem a i efektivním využitím nabízených služeb
pro co největší pokrok a úspěch při Vašem studiu.